בישיבה: איך לקדוח את טיהופו עם קייאק?

מאת יואב נקש אוגוסט 15, 2015

לצ'ופו של טהיטי יש כוח משיכה עצום שמיועד לכל חובבי ז'אנר הגלישה הסופר - אקסטרים. בוגי וגלשני גלים הם הנפוצים לקדוח את המפלצת הכחולה ועל אף שזה צינור שממש לא מיועד לחבר'ה עם המשוט ביד (לא בישיבה ולא בעמידה) מסתבר שגם קייאקים יכולים להצטרף לחגיגה. הנה אחד יוצא דופן שכזה שמפגין שליטה טובה ויכול לצופף רגליים בתוך התיבה ולזכות בקאבר של צינור מושלם... הדרופ סבבה אבל הבעיה היא ביציאה.

First dirt bikes, now this. ???? @noah_alani #kayaksurfing

A video posted by Lost Official (@lost9193) on

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים