ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← סלדג' סקייטינג על קרח: לסקייטבורד הזה אין גלגלים

סלדג' סקייטינג על קרח: לסקייטבורד הזה אין גלגלים

מאת יואב נקש מאי 19, 2016

בדרך כלל על מסלולי קרח מפותלים גולשים בישיבה בתוך מזחלות, אלא שהבחור שבווידיאו, דני סטרטסר (Danny Strasser) בחר לעשות את המסלול המסוכן בעמידה עם מה שנראה כמו סקייטבורד על להבים. בעשור האחרון דני חוזר מידי קיץ למסלול המזחלות ורוכב עם סקייטבורד הלונגבורד שלו על הבטון, אך בעונת החורף האחרונה הוא חזר עם הפיתוח המעניין שלו למה שהוא מכנה "Ice Blading".

הפיתוח של הבחור מלטביה בהחלט מהפכני שכן הוא לקח את ענף ההחלקה על הקרח, שילב אותו עם סקייטבורדינג ויצא לגלוש במסלול מזחלות... האם אנו חוזים במה שיכול להיות ספורט האקסטרים הבא ואולי גם ענף חדש באולימפיאדת החורף?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים