ווידאו

על הדרך, על החוף: סדרת תרגילים לחיזוק שרירי הגוף

מאת יואב נקש אפריל 21, 2016

אם אתם מאלו שאוהבים לעשות את הכושר שלהם במרחבים הפתוחים אז סדרת התרגילים הבאה יכולה להתאים לכם כמו גלשן לגל. חוף הים הוא מכון כושר טבעי ואפשרויות האימון בו הן רבות. בין אם אתם עושים הליכה, ריצה, משחקים מטקות או גולשים, על הדרך גם ניתן לעשות תרגילים שמיועדים לחיזוק קבוצות שרירים עיקריות בגוף כגון ירכיים, בטן, גב, כתפיים, ישבן, זרועות ועוד. בכמה דקות בודדות אפשר לעשות מספר תרגילי כוח שמתבססים על משקל גוף - דרך מעולה לאימון יומי עם בריזה מהים.

לפני כל אימון מומלץ לעשות חימום ומתיחות ולגשת לסדרת התרגילים בזהירות רבה ולפעול בדיוק לפי ההנחיות. כמו כן אל תעמיסו על עצמכם ודעו את גבולותיכם הפיזיות. באימון זה שאורכו כ-10 דקות ישנם 6 תרגילים בחזרות של 10 פעמים לכל תרגיל (באפשרותכם לשלב את האימון הזה או את התרגילים בכל מסגרת אחרת של פעילות גופנית). באימון זה כל צורך בעזרים נלווים אלא רק במשטח ישר של חוף ונכונות שלכם להתאמן ולחזק את גופכם. בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים