ווידאו
ווידאוטבע וחי ← ביחסים טובים: צוללן וכרישה באורך 5 מטרים חבר וחברה כבר 2 עשורים

ביחסים טובים: צוללן וכרישה באורך 5 מטרים חבר וחברה כבר 2 עשורים

מאת יואב נקש אוגוסט 18, 2020

הצוללן ג'ים אברנטי עשה לו כרישה חברה כבר לפני 20 שנה. בהתחלה אמה הכרישה קצת חששה - כיאה לכל בעל חיים החי בפרא - אבל במשך הזמן ובכל צלילה משהו השתחרר, והיא החלה להתקרב אליו יותר ויותר. כעת, לאחר 2 עשורים, אמה הנמרה התרגלה למגעו של אברנטי ובכל פעם שהוא מגיע לביקור היא שוחה לעברו. במהלך השנים הוא גם שחרר ארבעה קרסים מפיה ורכש את אמונה המלא עד כדי כך שהיא שוחה אחריו לכל מקום שאליו הוא פונה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים