ווידאו

בארץ חדשה: ג'ורדי סמית' מטייל בארץ השמש העולה

מאת יואב נקש דצמבר 23, 2016

יפן היא מדינה מיוחדת וכך גם ג'ורדי סמית' שלנו. הגולש הדרום אפריקאי הגיע לארץ השמש העולה ואכל  סושי כמו שמעולם לא טעם. ולא רק. הוא בילה בטוקיו, חתם למעריצים, נסע ברכבת התחתית, וביקר בחוף הגלישה בצ'יבה, שם הוא קצץ את הגלים לחתיכות קטנות של סושי.

ג'ורדי, הרכש של טים אוניל, עשה ביקור פתע במקום שבו תתקיים האולימפיאדה בשנת 2020... מחמם מנועים ונהנה מתרבות גלישה בארץ רחוקה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים