ווידאו

בארץ שהשמש שכחה: מיק פאנינג זורח בנורווגיה

מאת יואב נקש מרץ 24, 2017

לפני שהוא שם עליו את הלייקרה וחזר להתחרות בסבב 2017, למיק פאנינג הייתה שנה מיוחדת במינה שהעניקה לו הרבה כוחות נפשיים. הוא שם את כל התלאות של 2015 בתיק גדול בבוידעם ויצא לגלות את עצמו מחדש ולצבור חוויות בחייו.

פאנינג נסע לביקור שורשים באירלנד, גלש תחת אורות הזוהר בנורווגיה, מצא גל מושלם ב"איפושהו בעולם" ולפי השמועות אף ביקר בחשאי בבריכה של קלי. מיק פאנינג עשה סבב חלומות משלו ולהלן טעימה בשני פרקים ממקום קר שעשה לו חם ונעים בנשמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים