ווידאו
ווידאוגלישה ← אין דבר העומד בפניו: בעקבות פציעה ברגלו קאי לני המציא את ה'בוגי פויל'

אין דבר העומד בפניו: בעקבות פציעה ברגלו קאי לני המציא את ה'בוגי פויל'

מאת יואב נקש אפריל 27, 2017

אין דבר העומד בפני הרצון ואין שום דבר שיעצור את קאי לני מלגלוש. "הרוכב על הגלים"- שנגמרו לנו המילים לתאר את מקצועיותו ואופיו המיוחד - שבר את קרסול רגלו הימנית אך מוחו הקודח ותשוקתו לגלישה הביאו אותו להמציא "גלגל חדש". לני, שפציעתו מחייבת אותו לגלוש כרגע רק בשכיבה, לקח בוגי והרכיב עליו סנפירית (הידרופויל)... איזה חח... איזה תותח!

"נפצעתי לאחרונה במהלך גלישת רוח, דבר שאילץ אותי להמנע מכניסה למים", מסביר לני. "אז השקעתי את כל האנרגיה שלי בפיתוח של הידרופויל על בוגי שזכה לכינוי 'בוגי פויל' (Boogie Foil)."

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים