ווידאו

''סטפר'' על המים... זה סאפ שאתם ''חייבים'' לקנות :)

מאת יואב נקש אפריל 21, 2016

טוב לא לכעוס עלינו... אנחנו בהחלט לא אחראים למוזיקת הרקע או להמצאה הגאונית שבקליפ. אחרי שכבר ראינו אותם צפים על המים ובין גלי הים בשלל צורות וגוונים, קבלו את ההכלאה המוזרה הבאה שבין סאפ למכשיר ה"סטפר", ובקיצור stand-up pedal board (אה, קלטתם את משחק המילים?). את המשוט מחליפים שתי דוושות ובפמפום רגוע של הרגליים אפשר להחזיק בכידון ולשוט בכיף ל... קיבינימט, מה זה? בקיצור, ועד שנבין על מה מדובר, תעשו Mute ושימו הבי מטאל.

זו סירה, זה גלשן, זה חסקה, זה סאפ, זה אופנים, זה סטפר...? לא, זה כלב :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים