ווידאו

אייס-סרף: בודיסרפר גולש על נהר של קרח בקנדה

מאת יואב נקש דצמבר 03, 2015

זה כמו לגלוש בתוך המקפיא... ואולי אפילו יותר קפוא מזה. קארלוס ממונטריאול הוא הגולש הכי אייס קיוב שאנחנו מכירים. הדודא שלו לגלוש חזקה מכל, ואין מצב שהטמפרטורה הנמוכה תמנע ממנו לטבול את גלשן היד שלו. הבודיסרפר הלא נורמלי קפץ למי הנהר שנושקים לאפס כשבחוץ מינוס 15-! בין קרחונים, וזרמים קפואים, קארלוס הצליח לספק את היצר.. או כמו שהוא אומר: לא משנה היכן אתה או מה הטמפרטורה, תמיד יש זמן לבודיסרפינג". יההה רייט... מה ש'תגיד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים