ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← זו לא גלישת גלים אבל זו עדיין 'גלישה'... וזה נראה כיף שחבל'ז

זו לא גלישת גלים אבל זו עדיין 'גלישה'... וזה נראה כיף שחבל'ז

מאת יואב נקש אוגוסט 28, 2015

השמרנים יגידו שאין לזה מקום על המים, שאת כל הקטע המוטורי צריך להטביע כמה שיותר מהר וכמה שיותר עמוק במים. במובן מסויים יש הרבה היגיון בגישה הזו מכיוון שגלישה צריכה להיות ספורט טבעי על גלי הים ולא מזהם פוטנציאלי שגם יכול להיות מסוכן לסובבים אותו. אבל אין הרבה מה לעשות בנידון, הכלים המוטורים הללו נמצאים שם ומגיעים בשלל צורות: גלשני גלים, בוגי, ועד למוטוקרוס ששוחט את הים. השמים הם אולי הגבול אבל במים נפרצו כל הגבולות בספיד מטורף.

עם התפתחות הגלשנים המוטורים בעשור האחרון, כבר יצא לנו להכיר את הווייב ג'ט, קיימרה ג'ט, הג'טסון, ושאר גלשנים המונעים בכוח הסילון. גם את הג'ט סרף (Jet Surf) שמופיע בסרטון כבר ראינו בעבר ואנחנו יודעים שהוא מסוגל להגיע למהירות של סירת מירוץ ולטוס בספיד על מי נהר או אגם שקטים. אז אולי פעם, ואם יתאפשר, נחטא מהמקובל, נשים את השמרנות בצד ונצא לסיבוב קצר / ארוך על גלשן עם מצערת - ובמיוחד במקום מופלא כמו שגולשים בו החבר'ה האלו - כי לגלוש על נהר מעולם לא נראה כייפי כמו זה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים