ווידאו
ווידאוגלישה ← נוף מהמרפסת של ישו: איטלקים באי הספרדי, לנזרוטה

נוף מהמרפסת של ישו: איטלקים באי הספרדי, לנזרוטה

מאת יואב נקש מאי 01, 2015

אני בטוח שהנוף שנשקף מהמרפסת של ליאונרדו פיורבאנטי דומה לנוף מהבלקון של חזוס - הגלים מצטלבים לקראת השניים ונשברים על חופי לנזרוטה שבאיים הקנארים בתיאום מושלם כמו של מקהלת ילדים בכנסיה. קבוצת האיטלקים המאמינה נחתה על אדמת איי ספרד וחזרה עם תיעוד גלישה ממסע הצלב. סשן גלישה קצר של שקיעה עם מצלמת פאנטום, רחפן וגו-פרו - טבילה בים האטלנטי וטוהרה. גולשים מול המרפסת של ישו: ליאונרדו פיורבאנטי (Leonardo Fioravanti), טומי בוקוטיטליאן (Tommy BucoutItalian) והצלם ניס אסטרולוגו (Nils Astrologo).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים