ווידאו
ווידאוגלישה ← אופנוע מעל גלשן: צפו בטואינג מסוכן שהסתיים במזל רב רק בשאיבה

אופנוע מעל גלשן: צפו בטואינג מסוכן שהסתיים במזל רב רק בשאיבה

מאת יואב נקש יולי 02, 2017

A post shared by Luke Workman (@photos_13_) on

אופנועי ים וגלים זה שילוב מסוכן ובכדי להיות נהג מיומן יש חובה בידע מוקדם, ניסיון של שנים, מקדמי זהירות רבים וכמובן מרחק בטחון מגולשים. בענף הטואינג "כמעט תאונות" הן דבר שבשגרה. ג'ט סקי גורר גולש אל הגל ובתזמון הנכון הוא חייב לברוח מהשבירה. במקרה שתועד בגולד קואסט האוסטרלי, נהג הג'ט סקי המשיך על קו הגרירה ונשאב עם השבירה כמעט על ראשו של הגולש. במזל רב לא היו נפגעים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים