ווידאו
ווידאוגלישה ← תחרות הגלישה הראשונה על שבירת חוף הייתה שוברת עצמות

תחרות הגלישה הראשונה על שבירת חוף הייתה שוברת עצמות

מאת יואב נקש יוני 06, 2015

בכל פעם שיש תחרות מוזרה-הזויה-כואבת-מפצחת גולגולות בהוואי, תהיו בטוחים שיש מישהו מוזר-הזוי-מפצח גולגולות שעומד מאחורי זה. כן, שוב ג'יימי (המג'נון) אובראיין לוקח את החיים (של אחרים) אל הקצה בתחרות ראשונה מסוגה של גלישה על גלי החוף המתנפצים בחוף קייקי (Keiki). בווידיאו שמהווה את החלק השני בסדרת הג'קאס Who is Job 5.0? הגולשים בתחרות מקבלים מנה הגונה של פקונגות על החוף ואוכלים הרבה חול.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

ואם זה לא מספיק אז לאחר התחרות יוצאת חבורת JOB לגלישת טואו-אין על גדרות צמחים (מה?) ואח"כ הרפיה בגלישה (אמיתית) ומשובחת בין מערות המים של פייפ-ליין ולפינאלה, סלינגשוט נדנדה מגשר. אם לא הבנתם אז פשוט תצפו בסרט :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים