ווידאו
ווידאוגלישה ← ג'ון ג'ון פלורנס ב-90 שניות על הגלים של סנאפר רוקס

ג'ון ג'ון פלורנס ב-90 שניות על הגלים של סנאפר רוקס

מאת יואב נקש מרץ 26, 2015

ג'ו'ן ג'ון נפל במקצה השלישי של התחרות בגולד קואסט לאחר שווילקו אמר לו "לצאת בחוץ". אז ילד הפלא מהוואי הלך לו לפינה אבל לא ישב שם בשקט... את כל האטרף של העצבים הוא הוציא בסנאפר רוקס על הגלים. בין ליין-אפ צפוף של אנשים, הבלונד מהוואי זגזג דרכו ביניהם כשהוא מפרק את הים לגורמים. קצב סגנון הגלישה שלו עם חיתוכי בלימה במהירות של 190 קמ"ש ואיירילים 540 עושים את התותח הבא לילד שלא מתכוון לשבת הרבה זמן בפינה של אליפות העולם. ג'ון ג'ון מוכן לתחרות הבאה. - 90 Seconds with John John Florence.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים