ווידאו
ווידאוגלישה ← ג'ורדי סמית הוא עדיין הרכש הכי תותח של חברת אוניל בדרום אפריקה

ג'ורדי סמית הוא עדיין הרכש הכי תותח של חברת אוניל בדרום אפריקה

מאת יואב נקש אוגוסט 07, 2015

מזה זמן רב שג'ורדי סמית' סוחב איתו פציעה שמשפיעה על יכולותיו המקצועניות בגלישה - זה היה התירוץ לנפילתו במקצים המוקדמים של 2015 J Bay, הספוט הביתי שהיה אמור לגלוש עליו כשעיניו עצומות לרווחה. על אף שהוא לא העפיל גבוה, קיבלנו כמה דגימות משובחות של גולש עם כוח עצום ברגליו. חברת אוניל, הטימניקית של ג'ורדי, משחררת לאוויר העולם תזכורת מלפני שנתיים כשהוא עוד היה בשיאו - תזכורת למה שהדרום אפריקאי מסוגל לעשות על הגל שלו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים