קאלאניפורניה: קאלאני רוב חי בסנשיין

מאת יואב נקש אפריל 25, 2015

קאלאני רוב (Kalani Robb) מבלה הרבה מאוד זמן לאחרוונה בקליפורניה. הוא מסתובב בחברה מוזרה יחד עם ג'וני רדמן והשניים עושים צחוקים מהחיים, מטיילים עם פיאות וורדות וגולשים על סופטים (תזכורת מהטיול של השניים בסידני). אבל כשמגיע סוול נקי של גלים קאלאני חוזר להיות רציני כמו בימיו הטובים בסבב המקצועני. בסרטון הבא מהחודש האחרון בחוף המערבי, הגולש מהוואי מוכיח שעדיין יש לו את זה - את המוג'ו ואת הסטייל על הגלים במה שנקרא "קלאניפורניקיישן..."

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים