ווידאו
ווידאותרבות ← קלי סלייטר מתארח בנינג'ה האוסטרלי ומעודד את האב של הילד אותו הציל

קלי סלייטר מתארח בנינג'ה האוסטרלי ומעודד את האב של הילד אותו הציל

מאת יואב נקש אוגוסט 05, 2020

בשנת 2016 בנו הקטן של כריס וויט נשטף על ידי גל גדול על החוף בהוואי. באותו זמן ממש קלי סלייטר היה שם, הבחין במתרחש וחש להצילו. מאז אותו יום הוריו של כריס היו אסירי תודה והקשר ביניהם הפך לחברות אמיצה. כשכריס בחר להשתתף בתוכנית הטלויזיה "נינג'ה אוסטרליה", האורח המיוחד שהוזמן לצפות ולעודד אותו היה לא אחר מאשר קלי סלייטר בכבודו ובעצמו. כריס שהיה נרגש כבר גם כך מהמסלול שעליו לעבור, היה עוד יותר נרגש כשהאורח המיוחד הופיע על המסך שלצידו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים