ווידאו
ווידאוגלישה ← שבר ת'סגר: קלי סלייטר הצליח להגיע איכשהו לבאלי ותפס גלים של הלייף

שבר ת'סגר: קלי סלייטר הצליח להגיע איכשהו לבאלי ותפס גלים של הלייף

מאת יואב נקש ספטמבר 11, 2020

על אף שממשלת אינדונזיה הודיעה על סגירת גבולותיה עד לסוף השנה, קלי סלייטר הצליח איכשהו להסתנן פנימה... ככה זה כשאתה מלך. סלייטר ככל הנראה לא יכול היה להשאר אדיש לפוטג'ים עם הסוולים הנדירים שפקדו את באלי בחודשיים האחרונים, והחליט שאין זמן יותר טוב מכך כשהים ריק מגולשים.

האלוף הנצחי נצפה קודח צינורות בפדאנג פדאנג ואולוואטו ב-08 בספטמבר 2020. הגולשים בסביבתו היו נלהבים בדיוק כמוהו עד כדי כך שהם תפסו את הגלים יחד איתו. אבל אל תטעו לחשוב שמדובר ב"מבריזן", כי הגולש שתופס צינור משותף עם קלי הוא לא אחר מאשר המארח הבאלינזי שלו, ריזאל טנג'ונג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים