ווידאו
ווידאוגלישה ← תקשיבו לו: קלי סלייטר מסביר את הסכנות שבגלישה, ומהו הדבר ששואלים אותו הכי הרבה?

תקשיבו לו: קלי סלייטר מסביר את הסכנות שבגלישה, ומהו הדבר ששואלים אותו הכי הרבה?

מאת יואב נקש ספטמבר 04, 2019

אין צורך לעשות ששש... כי כשקלי סלייטר מדבר כולם באופן סימולטני מטים אווזן לדבריו. לאלוף של כל הזמנים  בגלישה יש ידע נרחב ומקיף בכל הנוגע לספורט ולים וגם תובנות אישיות שמוסברות בהיגיון רב. בראיון שקיים קלי סלייטר ב-2018 בתוכנית הרדיו של ג'ו רוגאן, הוא שיתף את קהל מאזיניו בהרגשה ובסכנה שיש בנפילה מגל גבוה והדרכים שבהם ניתן להתמגן ולהתמודד בכדי למנוע חבלה.

בראיון הגלוי והמרתק קלי סלייטר מסביר את הנקודה הקריטית שבוייפאאוט שבה הגל יכול לשאוב את הגולש ולטרוק אותו על הריף. " נדרש קצת ניסיון לנפילות", הוא מסביר. " הגל הוא כמו טורנדו ואני תמיד מאמין שאם אתה נמצא בעין הסערה לא יאונה לך כל רע אב אם תסטה קצת לכיוון הקיר אתה תמצא את עצמך נשאב".

בראיון מזכיר סלייטר את השימוש בקסדה והיכולת שלה למנוע פציעות ראש על אף שהיא קצת מגבילה את התנועה. כמו כן סלייטר משתף סיפורים על חבריו למקצוע שמצאו את עצמם בסכנת טביעה בים גבוה ומדגיש את החשיבות שבחליפה מתנפחת, ליש ארוך וביגוד בהיר. הראיון מסתכם בשאלה שכולם שואלים על הפחד מכרישים וסלייטר מסביר כי "זה אחד מהפחדים הראשוניים של האנשים, זהו סיפור שלא נגמר כי תמיד שואלים אותי את אותה השאלה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים