ווידאו

קיקפליפ באפס כבידה: טוני הוק מרחף כמו אסטרו'

מאת יואב נקש מאי 31, 2016

על פני האדמה אנשים שוברים ת'ראש איך להמציא את הסקייטבורד של מקפליי, בעוד שלא הרחק משם מספר קילומטרים מעליהם, טוני הוק כבר הגשים את זה בקלות רבה. הסקייטר האיקוני העמיס את כל כובד משקל גופו אל מטוס שמדמה "זירו גרוויטי" (*) ומצא את עצמו מרחף בלי שליטה עם הסקייטבורד. כל התרגילים שאותם תכנן מראש לא ממש יצאו אל הפועל, וכמה חבל... כי כנראה שה-X Games לא יגיעו לחלל.

* אפס כבידה (Zero gravity) הוא מצב שבו משקלו של גוף האדם הוא אפס או קרוב מאוד לאפס (Microgravity). בכדי להגיע למצב של ריחוף עליכם להיות אסטרונאטים ולטוס לחלל או לדמות את זה במתקן מיוחד של בריכה או במטוס כמו זה שבו טוני הוק טס (מחיר הטיסה כ-5000 דולרים). המטוס נע במסלול של קשת פרבולית כאשר בתחילה הוא מטפס בזווית של 45 מעלות ומיד אחר כך צולל בחדות המאפשרת 30-45 שניות של ריחוף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים