קואה רות'מן בעל מקצוע... בפתיחת צינורות

מאת יואב נקש אוקטובר 16, 2015

קואה רות'מן (Koa Rothman) הוא גולש שעשוי מברזל יצוק. הגולש מהוואי עבד קשה בחייו בכדי להגיע למקום שבו הוא נמצא, בעומק הצינור ובמעלה רשימת הגולשים הטובים ביותר בעולם. קואה הוא צ'ארג'ר שלא יודע פחד מהו. הוא מכור לגלי הצינורות ומקדיש את מרבית זמנו לכיבוש הגבוהים והחלולים בכל מקום על פני הכדור הכחול. בקליפ הבא הוא פותח סתימות בצינור של קנדוי (Kandui) באינדו ויוצא עם ידיים נקיות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים