ווידאו

ליירד האמילטון גולש בין עמודי המזח במאליבו

יולי 25, 2014

הוא חלוץ גלישת גלי הענק של הדור הנוכחי וכאילו שאין לנו מספיק הוכחות לאומץ ליבו, ליירד האמילטון (Laird Hamilton) מוכיח פעם נוספת מדוע הוא נחשב לאמיץ שבגולשים ובעל יכולות אינטואיטיביות מדהימות בגלישה.

המקום: מזח מאליבו (Malibu Pier) בסרף ריידר ביץ' קליפורניה.
הגולש: ליירד האמילטון
האמצעי: גלשן סאפ ומשוט.
השגעון: לגלוש על הגל ולעבור בדרכו מתחת למזח ובין העמודים.

הוא חלוץ גלישת גלי הענק של הדור הנוכחי, האיש שכבש את פסגות המים הגבוהות ביותר, שגילה את הגל של ג'ואס ושקדח את הצינור האימתני של צ'ופו בשנת 2000 בסשן שזכה ללכינוי "גל המיליניום". כאילו ואין לנו מספיק הוכחות לאומץ ליבו של ליירד האמילטון (Laird Hamilton) בשביל שנצטרך את הקליפ הבא רק בכדי להבין שהגולש מהוואי עשוי ללא חת.

זה אולי נראה קל אבל זה מאוד מסוכן. מעבר בין עמודי מזחים כבר גבה חיי אדם בעבר! צריכים עצבי ברזל והרבה שיקול דעת בכדי לעבור במהירות גבוהה בין עמודי המזח. התזמון הוא פאקטור חשוב מאין כמוהו ובמיוחד כשמדובר בגל שנע במהירות והגולש רץ עליו בנחישות. מהירות ההחלטה, השליטה בגלשן והמיקוד הם שלושת הדברים שיכולים להציל את הגלישה המאתגרת מתאונה קטלנית.

לאיירד האמילטון יודע לחשב את כל המשתנים בדיוק מתימטי מדוייק להפליא. עד כדי כך הוא הוא חד ואמיץ שהוא עובר תחת המזח פעמיים ברציפות. ליירד גלש על גלים בגובה של מטר וחצי ושאורכם היה כ-350 מטרים. הקהל בחוף דחף אותו בקריאות עידוד רמות והתרשם מהיכולות האינטואיטיביות שלו.... האמת? גם אנחנו :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים