ווידאו
ווידאומוזיקה ← הקשיבו לשירו החדש של ג'ק ג'ונסון לסרטו של פלורנס

הקשיבו לשירו החדש של ג'ק ג'ונסון לסרטו של פלורנס

מאת יואב נקש נובמבר 08, 2015

היי.. איפה הוא נעלם? כבר הרבה זמן לא שמענו את צמד המילים ג'ק וג'ונסון מתנגנים לנו באוזן. מסתבר שהזמר האיקוני של הגלישה עדיין שם והנה הוא מפציע בשיר חדש שמעטר את סרטו החדש של ג'ון ג'ון פלורנס "View from a Blue moon" שאמור לצאת לאקרנים הווירטואלים בראשון לחודש דצמבר הקרוב. השיר "SeaSick dreams" דווקא לא עשה לנו "מחלת ים" וטביעת קולו של ג'ונסון נשמע כמו חלום רטוב וטוב של גלישה.

ג'ק וג'ון ג'ון חברים טובים מזה שנים רבות, למעשה ג'ונסון מכיר פלורנס מאז שהיה תינוק. "גדלנו באותו המקום", אומר פלורנס בראיון למגזין הרולינג סטון האמריקאי. "המשפחות שלנו מאוד קרובות האחת לשניה. הוא בערך כמו דוד בשבילי ובשביל אחיי. הוא תמיד נתן לי טיפים טובים על החיים ואיך לעשות דברים".

כשפלורנס ניגש לשאול את ג'ונסון אם יוכל להשתמש באחד השירים שלו בפליק 4K החדש אז ג'ונסון אף הגדיל ראש והכין לו יצירה מוזיקלית חדשה במיוחד עבורו. "הייתי פשוט המום מהנכונות שלו לעשות את זה", אמר פלורנס. כפי שהיה אפשר לצפות, הטרק שג'ונסון שלח לו עמוס בסאונד של יוקללי שמתאים מאוד להווי של הגלישה: צמרות דקלים שנעים עם הרוח עם סאונד גלישה רגוע. "השיר הזה מתנגן בסרט בקטע שבו מופיעים צילומי ילדות שלי ושל אחיי כשהייתי ממש צעיר והתחלתי לגלוש, אז זה פשוט התאים מעולה", אמר פלורנס.

כאמור סרטו של של פלורנס "View from a Blue moon" יוקרן בבכורה עולמית ב-1.12.2015. ומה דעתכם על השיר של ג'ק ג'ונסון "SeaSick Dreams" האם עשה לכם "מחלת ים" או שעשה לכם חלום?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים