ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לוקליזם: דולפינים גונבים את הגלים ואת ההצגה בביירון ביי

לוקליזם: דולפינים גונבים את הגלים ואת ההצגה בביירון ביי

מאת יואב נקש מרץ 05, 2015

בלי קשר לתחרות ה-WSL ולציקלון Marcia, בחוף הזהב האוסטרלי צפוף במים יותר מכביש איילון דרום בשעות בוקר של יום ראשון. הגולשים מבריזים גלים אחד לשני, תופסים צינורות אחד על השני וכל אחד מהם מרגיש כמו צאצא ראשון של נפטון. לוקליזם הוא דבר יחסי. גם אם הגולש המתמיד חושב שהוא השולט, תמיד יהיה מי שימלא את פיו במים. או כמו במקרה זה שבביירון ביי (Byron Bay), להקה של דולפינים תמיד יכולה להחזיר ולהוריד את האגו האנושי למימד מציאותי. הדולפינים גונבים את הגלים ואת ההצגה - חוויה לעיניים ולבטח לאלו שנמצאים במים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים