ווידאו
ווידאוגלישה ← מה יש בבריכה עם המכונה? עושים סיבוב ב-Surf Lakes אוסטרליה

מה יש בבריכה עם המכונה? עושים סיבוב ב-Surf Lakes אוסטרליה

מאת יואב נקש ינואר 03, 2021

בין כל בריכות הגלים שקיימות בעולם ישנה אחת שזכתה לשלל כינויים בגלל הטכנולוגיה שנמצאת במרכזה. בריכת הגלים "Surf Lakes" באוסטרליה מתהדרת ב"פומפה" מאסיבית בגודלה שעולה ויורדת ומפיקה ארבעה כיווני גלישה יחד עם קיטור חזק. יש המכנים אותה הבריכה של מקס הזועם", "המהפכה התעשייתית מהמאה ה-19" או "עב"מ חלוד", אבל גם אחרי כל זה אי אפשר להתכחש לעובדה שה"מה-שזה-לא-יהיה" מפיק אחלה גלים לכל רמות וסוגי הגלישה. צ'ק איט אאוט.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים