ווידאו
ווידאוגלישה ← ריאות של גולש גלי ענק: מארק הילי יודע להפסיק לנשום... ולהרבה זמן!

ריאות של גולש גלי ענק: מארק הילי יודע להפסיק לנשום... ולהרבה זמן!

מאת יואב נקש אפריל 15, 2015

אחרי שראינו אותו עף מסירה במאבריקס כתוצאה מפגיעת גל ענק, כבר הצלחנו להבין שבמצבי קיצון מארק הילי (Mark Healey) מרגיש יותר בטוח להיות במים. קייל טימרמן (Kyle Thiermann) נסע לנורת' שור Oahu לביתו של הילי בכדי לשוחח איתו על גלישת גלי ענק, צלילה חופשית, נקודת מבטו לחיים וגם על יכולותיו לעצור את הנשימה לפרק זמן ארוך (תרגול ואימון שכל גולש גלי ענק חייב לעשות). לאחר השיחה יצאו השניים ל-Sharks Cove והילי שדחק את עצמו בין שני סלעים תועד במצלמת הגו-פרו עוצר את נשימתו למשך 3:30 דקות!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים