ווידאו

חותרים למגע: טכניקת נשימה לעוצמה מרבית בחתירה

מאת יואב נקש מרץ 03, 2016

לגולש גלי הענק הנודע, מארק וויסר (Mark Visser), יש כמה טיפים מעולים לשיפור יכולות הגלישה. וגם אם אותם טיפים מיועדים בעיקר לגולשי אומץ שיורדים הרים, יש בהם בכדי לעזור לכל גולש גלים. בכדי להפיק את המרב מחתירה על הגלשן יש צורך בתיאום קצבי בין תנועות הידיים, הנשימה, קצב הלב ומנח הגוף. ברגע שכל נתונים אלו פועלים בהרמוניה, האנרגיה מנוצלת נכון, תפיסת הגלים תהיה קלה יותר וכך גם תגלשו הרבה יותר.

בקליפ שלעיל וויסר נותן לנו טיפ איכותי אחד כיצד לשפר את הכוח המתפרץ שבחתירה על ידי נשימה נכונה. טכניקת נשימה שיכולה להקל על כל אחד ובעיקר על גולשי הגלים הגבוהים שצריכים להדביק את מהירות שבירת הגל. בטכניקת נשימה זו וויסר מבסס את המלצתו על פי הנעשה בענפי ספורט נוספים כגון טניס ואיגרוף, שמתאפיינים בכוח מתפרץ של נשיפת אוויר חזקה. ובגלישה: נשיפות חזקות בכל חתירה!

קבלו עוד עוד טכניקת נשימה של מארק וויסר המיועדת למצבים של "הולד דאון" (Hold Down)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים