ווידאו
ווידאוגלישה ← מארק צוקרברג מזמין אתכם לצפות בקליפ גלישה מטהיטי ב-360°

מארק צוקרברג מזמין אתכם לצפות בקליפ גלישה מטהיטי ב-360°

מאת יואב נקש נובמבר 16, 2015

Check out this 360 video of surfing in Tahiti shot by our friends at GoPro. I love these new 360 videos on Facebook -- they feel so much more immersive.

Posted by Mark Zuckerberg on Friday, November 13, 2015

"תראו את הווידיאו 360° הזה שצולם בטהיטי על ידי החברים שלי מ-GoPro. אני אוהב את ה-360 האלו בפייסבוק - זה מרגיש הרבה יותר מוטמע (בתוך העולם הווירטואלי)", כה כתב מר פייסבוק על הקיר שלו בצירוף ווידיאו הגלישה שלעיל. לא ידוע לנו אם צוקי באמת חובב גלישה אבל הוא בהחלט לא העלה את הפוסט הזה סתם כך. פייסבוק הציגה לאחרונה את האפשרות החדשה של העלאה וצפייה בוודיאו תלת מימד במחשב ובטלפון הנייד.

צילומי ה-360 והתלת מימד (3D) נכנסים לחיינו אט-אט ומסובבים לנו את הראש מהר. הווידיאו מתקבל מצילום של מספר מצלמות בו זמנית שחולשות על 360 מעלות. את תמונת הווידיאו ניתן לסובב לכל צד וכיוון, שמאל ימין מעלה ומטה. בסמארטפונים ניתן לשלוט על התנועה בהזזתו לכיוון מסויים. המציאות הווירטואלית הופכת את חוויית הצפייה למציאותית מבלי שנפספס שום דבר במציאות שסביבנו. את קליפ הגלישה בתלת מימד של ה-WSL כבר יצא לכם לראות? לחצו כאן וסובבו ת'ראש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים