ווידאו
ווידאוגלישה ← מייסון הו זורח על הגלים של סאנסט ביץ' ו'שוקע' בטיהופו

מייסון הו זורח על הגלים של סאנסט ביץ' ו'שוקע' בטיהופו

מאת יואב נקש אוקטובר 14, 2015

אין כמו בבית... בחוף הביתי של מייסון הו בסאנסט ביץ' בהוואי. הגולש מאואהו (Oahu) מרגיש בנוח לגלוש גם בתנאים הכי רצחניים של שבירות הגלים. בקליפ הבא מייסון מפגין את המיטב שאליו יכול כל גולש לשאוף: קדיחה של צינורות סגורים, ראונדהאוסים חזקים עם תפיסות ברייל, פלואטרים גבוהים וגם פוטג' נוסף מטיהופו שבו גלש לראשונה רק לפני זמן מה. בלי פחד וללא כל היסוסים הוא נותן צ'ארג' על הגלים... סופג חבטות, נפילות ועירבולים ותמיד חוזר לליין-אפ עם חיוך על הפנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים