ווידאו

כך נראה סלייד עם מגלשי סקי לאורך 130 מטרים!

מאת אלעד פלסר - גלובל סרף אפריל 25, 2016

שיא העולם האחרון בסלייד על רייל היה 84 מטרים שאותו הצליח לבצע הסנובורדר באסטי ריטיג בשנה שעברה, ואילו בחורף זה, טום ווליש (Tom Wallisch) קעקע את שמו בהיכל שיאני העולם כשהחליק עם מגלשי הסקי על מעקה באורך 424 פיט (130 מטרים!). זו לא הייתה משימה קלה. טום נאלץ להטיס טונות של צינורות ברזל ולרתכם היטב ואם לא די בכך אז גם מזג האוויר עיקם לו את הלו"ז. לבסוף הסקייר בן ה-28 הצליח במשימתו ועשה ויששש ארוך אל עבר שיא עולם חדש.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
אלעד פלסר - גלובל סרף

גלובל סרף היא חברת טיולים ותיקה המתמחה בטיולי גלישת גלים ליחידים ולקבוצות, ליעדים רבים ברחבי העולם כשבניהם כמובן אנגולה. לפרטים נוספים והרשמה לטיולים הנכם מוזמנים להכנס לאתר החברה.www.glosurf.co.il ולעמוד הפייסבוק Global Surf Adventures.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים