ווידאו

גלים בטעם מנטאוויס... הטורקיז הכי טעים בעולם!

מאת יואב נקש מאי 21, 2016

מהו הדבר שהופך גל למושלם וספוט גלישה לכזה שאין בו דופי? בכדי להגיע "ליחס הזהב" צריכים להתקיים מספר התניות עיקריות כשהצבע הוא הדבר הבולט הראשון. הכחול / טורקיז שבוהק עם קרני השמש הוא הפרט הוויזואלי שמעורר חושים. הדבר השני יהיה המרקם של הגל, רוח אוף-שור קלילה שמפזרת רסיסים של מים כמו מניפה. והדבר השלישי יהיה הגל עצמו והחלל הרחב שנוצר עם שבירתו. ברגע ששלושת היסודות מתחברים בהרמוניה ניתן לכנותם במילה מושלמת אחת: מנטאוויס!

להגיד "פרפקט" על הספוט של קנדוי באיי המנטאוויס שבאינדונזיה, ימעיט בערכם של הגלים. אי אפשר להסביר במילים את היופי הנשגב שבו אנו צופים דרך המסך, ואפשר רק לקנא בגולש הברזילאי גוטו אמורים (Guto Amorim) שחווה את זה מידי יום. גוטו חי ועובד בריזורט של קנדוי והסיבה שהוא בוחר להשאר שם היא די ברורה לעין... עם שבירות גלים חלולות של 8 פוט גם אנחנו היינו בוחרים לגור ולחיות בשלמות שכזו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים