ווידאו

על בטן מלאה: תיעדה תשעה חודשי היריון בגלישה

מאת יואב נקש מאי 22, 2015

בזמן שמרבית הנשים (וגם הגברים) מתעדים את תקופת ההיריון בתמונות ווידיאו מול המראה בחדר השינה, יש מי שבחרה לתעד שלב אחר שלב את תפיחת הבטן דווקא בזמן שהיא גולשת. קריסטי אוליבארס (Kristi Olivares) לא הלכה על הנוח והשגרתי אלא טבלה את עצמה בים ארבע פעמים בשבוע, מדי תשעת חודשי הריונה וגלשה על הגלים כשעוברה בבטנה.

כשהיא מטיילת על הלונגבורד, עושה סוויטש-פוט ומחזיקה ידיים עם חברותיה, קריסטי תעדה עצמה עם הגו-פרו בשלבי ההיריון מהחודש השני ועד החודש התשע-וחצי. לשמור על יציבות בזמן גלישה יכולה להיות משימה שכבר גם כך קשה, אבל לגלוש עם בטן הריונית זה כבר משהו שדורש כשרון, כוח רב ברגליים וגם זהירות רבה. באמצע חודשי ההיריון כשהבטן כבר גדלה היא לא יכלה כמובן לחתור בשכיבה ועברה לחתור על ברכיה.

הרגשתי שהייתי צריכה ללמוד פעם נוספת איך לתפוס גלים", אמרה קריסטי. "אני מאמינה שהוא מכיר את הקול של רחש הגלים הנשברים ואת התנועה שבהליכה על החול. זה תמיד השרה עליי תחושה של רוגע כשגלשתי איתו ברחמי... ממש יכולתי לדמיין אותו מחייך בזמן שהוא שט על פני המים. הוא ילד ים אמיתי!"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים