ווידאו
ווידאועל גלגלים ← על 'שביל' ברוחב גלגל: רוכב האופנים הזה יפיל לכם את הלב למכנסיים

על 'שביל' ברוחב גלגל: רוכב האופנים הזה יפיל לכם את הלב למכנסיים

מאת יואב נקש מאי 21, 2015

"איזה פחד, איזה אומץ איזה טמטום..." כל מה שתגידו כשתראו את הסרטון הזה הוא נכון. מייקל קולברק (Michal Kollbek) הוא רוכב אופנים אמיץ ביותר שהתגרה בגורלו והלך / רכב על קצה צלע הר תלול בסדונה (Sedona), אריזונה. השביל הלבן ברוחב גלגל האופנים שלו הוביל אותו בדרך שנראית ללא מוצא אבל מייקל, בתפנית מטורפת, ירד "שלב" אחד וחזר על עקבותיו. פחד אלוהים!

התיעוד עם הזמזום הטורדני של הרחפן מעביר צמצמורת ואם זה לא מספיק לכם אז יש גם תיעוד POV מפחיד ממצלמת הקסדה. מרביתנו לא היו חושבים לעשות את זה עם חבלים... אבל אנחנו די אוהבים לראות כשמישהו עושה את זה עם גלגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים