ווידאו

רוכב אופנים טס על 65 קמ'ש במסלול מזחלות נטוש

מאת יואב נקש יולי 19, 2015

אנו רגילים להגיד על דברים שזוחלים שהם איטיים בטירוף (בערך כמו רכבים בשעת עומס באיילון או תור בדואר) אבל המילה "מזחלת", שנקראת כך משום שבטנה צמוד לקרקע, ממש לא עושה חסד למהירות שבה הכלי הזה טס על משטח בטון קעור ומפותל. ולאחר הקדמה זוחלת נעבור לאישיו המהיר...

סרייבו, בוסניה. מסלול נטוש של מזחלות הופך למגרש משחקים עבור רוכבי אופנים מקומיים. קאמר קולאר (Kamer Kolar), טאריק הציק (Tarik Hadzic) וקמאל מוליק (Kemal Mulic) מדוושים במהירות של 65 קמ"ש במדרון הר טרבוויץ' (Trebevic) ומתעדים את ה"זחילה" במצלמת הקסדה שלראשם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים