ווידאו

יותר ענק מעוד סשן גבוה: נזארה שוב מפגיז לגובה

מאת יואב נקש פבואר 20, 2017

מימד הגובה יכול להטעות כשמסתכלים מרחוק אבל כשצופים בנאזארה (גם מהחלל) זה הרי ברור שמדובר בגל ענק. כבר רבות דובר על פלאיה דו נורטה שבפורטוגל ונדמה שכבר צפינו בכל זווית אפשרית של אותה תופעה גלית, אבל יש ימים גבוהים בנאזארה שפשוט מגמדים את כל הענקים הקודמים.

ה-16 בפברואר היה מאותם ימים שהגלים גירדו את השחקים והגולשים האמיצים טסו במורדות של הרים כחולים - סבסטיאן סטודנר, זאק היינס, מיק קורבט, רפאל טאפיה ורוס קלארק ג'ונס בלא עוד סתם סשן גבוה...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים