ווידאו
ווידאומוזיקה ← יחד עם כולם: הקשיבו לג'ק ג'ונסון מנגן בשבילכם מביתו

יחד עם כולם: הקשיבו לג'ק ג'ונסון מנגן בשבילכם מביתו

מאת יואב נקש אפריל 11, 2020

אם יש משהו שאפשר להתנחם בו בתקופה הביתית והמבודדת הזו היא שאנחנו לא לבד - יחד איתנו כל העולם וג'ק ג'ונסון גם! במסגרת מגמה עולמית של מפורסמים שמופיעים מביתם גם הגולש-זמר מהוואי עשה לנו את היום עם הופעה בלעדית ואקוסטית מביתו. קולו יכול לשחרר את הנפש ולהביא את הגלים הכי קרוב לנשמה... קחו לכם 40 דקות, תחברו את הפון למערכת הביתית ותתרגשו יחד עם כולם :) מפורסמים נוספים שמופיעים מביתם תמצאו בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים