ווידאו
ווידאוגלישה ← Fairly Normal: לנייט טיילר יש חיים די רגילים בשביל גולש ברמתו

Fairly Normal: לנייט טיילר יש חיים די רגילים בשביל גולש ברמתו

מאת יואב נקש אוגוסט 25, 2015

לנייט טיילר (Nate Tyler) יש חיים פשוטים ורגילים. הוא מתגורר עם משפחתו הקטנה בבית שבנה אביו אי שם במרכז הפורה של קליפורניה ומגדל מקנה גדול של חיות משק ובית. כמו התרנגולות שמתנהלות בחופשיות בחצר ביתו כך גם הוא "גולש חופש". מתחת לרדאר התקשורתי נייט הוא אחד מהגולשים השוחטים ביותר ואחד מהאקטיביסטים הירוקים שחי חיים בר קיימא בשילוב אהבתו לגלישה. כמו שרוחו יצירתית על פני הגלים בביצועים גבוהים ורדיקלים כך גם באה לידי ביטוי האומנות בעץ ובברזל שהוא עושה בשתי ידיו. נייט טיילר הוא פשוטו כמשמעו: אדמה, רוח, מים ואש.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים