ווידאו
ווידאוגלישה ← ניק ואן רופ מגלה בגרות: מגיב לאיסור לגלוש בנאזרה בחיפוש אחר גלים בדרום פורטוגל

ניק ואן רופ מגלה בגרות: מגיב לאיסור לגלוש בנאזרה בחיפוש אחר גלים בדרום פורטוגל

מאת יואב נקש נובמבר 13, 2020

היינו מצפים שכל גולשי נזארה יתמרמרו או ימרדו בהחלטה לאסור את הגלישה בנזארה. למעשה כמה מהם טענו שזו החלטה גורפת שפוגעת בגולשים אך באותה נשימה הם מבינים שבצוק העיתים התקהלות המונית כמו שהיתה באותו יום ענק היא לא מסוכנת פחות מגל גבוה שנשבר. מנקודת מבט בוגרת ניק ואן רופ רואה באיסור הזה דוקא הזדמנות. הזדמנות לטייל במקומות אחרים ולגלוש על גלי צינורות בדרומה של של פורטוגל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים