ווידאו

ארץ קשוחה: איסלנד - מים קפואים לצד גלים זורמים

מאת יואב נקש יולי 10, 2016

אייס לנד, כשמה כן היא, ארץ הקרח. נופיה של איסלנד מהפנטים ביופיים אך הים שסובב את האי הצפון אטלנטי בחלקו קפוא ומרביתו נמצא בקרבה למעלת הקפאון. על אף הקור הרב ועם קצת כוח רצון עדיין ניתן לגלוש בתנאי קור קיצוניים. חליפה עבה היא חובה, וגם אם זה לא הדבר הכי נוח לתנועה זה מאפשר לרכוב על גלים חלומיים בחופים בתוליים ריקים מגולשים. כריס מקלין ונואה ליין מצאו כמה ספוטים ריקים שכאלו בטיול האחרון שלהם ו-Epic TV תעדו אותם זורמים על גלים קפואים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים