סרט גלישה בלי פילטרים... No Filter Surf Movie

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

סרט הגלישה הבא אינו סרט גלישה טיפוסי, אין כאן גיטרות הבי-מטאל שמרעידות את גלי הים לקראת ביצועים רדיקלים ביעדים אקזוטים רחוקים... (בעצם יש קצת), בסרט הזה לא תמצאו אשליה של חיים מושלמים בצל שבירת הגלים (נו טוב, כמובן שיש). No Filter (בלי פילטר – בלי מסננים) הוא סרט גלישה על חייהם הפרטיים והאמיתיים של כמה מגולשי העלית בענף הגלישה המקצועני.

No Filter הוא סרט שיצא לאקרנים רק לאחרונה והוצג לראשונה בתחרויות הגלישה של ה-US Open 2012 בהאנטיגטון קליפרוניה. בסרט מככבים איאן וולש (Ian Walsh), דמאין הובגוד (Damien Hobgood) ובד דורבידג' (Bede Durbidge). את הסרט באורך 1562 שניות (26 דקות) ביימו ריקי לסר ובריאן מרקוס (Ricky Lesser  & Ryan Marcus)
no filter


הסרט מלווה את שלושת הגולשים דרך סדרה של ראיונות פתוחים וכנים על חייהם הפרטיים בצל החיים בענף הגלישה המקצועני. הסרט שמכוון לעומק נבכי נשמתם וחייהם של הגולשים מציג נקודת מבט אמיתית על אורח חייהם, חוויות, שאיפותיהם, פחדיהם ותקוותיהם. הסרט בנוי ממקטעים של גלישה עם מוסיקה וראיונות קצרים –
צפו בסרט המלא "No Filter"

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים