ווידאו
ווידאוגלישה ← נון-סטופ ווייפאאוט: 2.5 דקות של לקט 'האכילות הכי רעות' בגלישה

נון-סטופ ווייפאאוט: 2.5 דקות של לקט 'האכילות הכי רעות' בגלישה

מאת יואב נקש יוני 18, 2015

וייפאאוט, שתילות, נפילות ומריחות הם חלק בלתי נפרד מהגלישה. זה תמיד יקרה בזמן כזה או אחר, בין אם אתם מוכנים לזה ובין אם לאו. ווייפפאוט כואב בכל מצב וכשהגל רעב הוא אוכל את הגולשים חי: מים באוזניים, מכבסת בטון, טריקה על החול, שריטות מהריף ובעצם מה לא?!... אבל כשמשחקים במגרש של הגלים הענקים, הווייפאאוט יכול להיות עוד יותר אכזרי ושם צריכים באמת להיות מוכנים - כי ככל שגובה הגל עולה כך עוצמת הווייפאאוט מתעצמת.

וכן, ווייפאאוטים יכולים גם להיות משעשעים במיוחד אם אתם אלו שצופים בהם דרך המסך או מן הצד. מטיהופו, מאבריקס, ג'ואס, שיפסטרנס ועוד... אנחנו נהנים לצפות בלקט האכילות הכי רעות :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים