ווידאו
ווידאוגלישה ← האם אפשר לגלוש על גלשן מקרח? חבר'ה מנורווגיה עשו מזה פרויקט

האם אפשר לגלוש על גלשן מקרח? חבר'ה מנורווגיה עשו מזה פרויקט

מאת יואב נקש מרץ 21, 2019

אתגר הקרח גרסת הגולשים. קבוצת חברים מנורווגיה לקחה את הגלישה צעד אחד אחורה אל עבר עידן הקרח בניסיון לשייף גלשן העשוי כולו ממוצק מים קפואים ולגלוש איתו על הגלים. האם הם הצליחו?

ראשית היה עליהם למצוא קובית קרח מספיק גדולה ודחוסה אבל מהר מאוד הם גילו שלכל מקור מים קצב המסה שונה. לאחר שמקוביה שאספו באגם נותרו פתיתים הם ניגשו למפעל לשימור דגים ויצקו לתבנית גדולה מים שאותם הקפיאו. למעשה, הם יצקו מספר תבניות ובניסיונותיהם לעצב גלשן הם שברו גם כמה. מגבלה נוספת שבה נתקלו היתה שהמוצר המוגמר היה מאוד כבד ואים לשקוע ולא בהכרח לצוף.

הפרויקט של הנורווגים טרם הסתיים ותשובה חד משמעית לניסיונותיהם עדיין לא התקבלה. נראה שהמיזם הקפוא הוא חלק מסרט שאותו הם מעוניינים להפיק בעזרתכם, בעזרתנו, הגולשים. תרומה קטנה בקיקסטארט לכיוון ה-20,000 דולר ונדע אם מדובר בהצלחה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים