ווידאו
ווידאוגלישה ← כבר לא גר בפייפליין: גרי לופז גולש על גל נהר באורגון

כבר לא גר בפייפליין: גרי לופז גולש על גל נהר באורגון

מאת יואב נקש אפריל 25, 2016

אגדת הגלישה מהוואי כבר לא גר בחוף צפוני עם דקלים, "מר פייפליין" עבר להתגורר יחד עם בנו הסנובורדר אלכס, באורגון ארה"ב. זה מוזר לחשוב שגרי לופז גר רחוק מהמקום שבו הוא קדח עם ה"ברק האדום" ואף יותר מכך מוזר לראותו לובש חליפה וגולש על גל נמוך של נהר. אבל זה כנראה המיוחד בלופז, את הגלישה והסטייל הוא לוקח איתו לכל מקום. בקליפ שלעיל הוא גולש במקום שבו קהילת הגולשים קצת יותר צנועה ופחות צפופה. אגדה בתנועה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים