ווידאו
ווידאוגלישה ← עכשיו גם בגופי: קאי לני גולש על ג'ואס עם גלשן ממונע

עכשיו גם בגופי: קאי לני גולש על ג'ואס עם גלשן ממונע

מאת יואב נקש אוקטובר 19, 2017

איש הים והגולש הכשרוני מהחוף הצפוני של מאווי כבר רכב על גלי הים עם כל כלי שייט (ושיוט) אפשריים: גלשני רוח, קייטים, סאפים, הידרופוילים, גאנים, שורטים וגם על גלשנים ממונעים כמו זה שלעיל. אבל בזה זה לא נגמר. קאי לני אוהב לאתגר את עצמו עד כמה שרק ניתן אז הוא נתן גז על ג'ואס האימתני ובמקום לגלוש בעמידה הרגילה שלו (רגולר) הוא בחר לגלוש הפוך (גופי). זה לא יותר קל לעמוד בסטאנס הפוך כשיש מנוע לגלשן אבל נראה שלני עושה את זה בטבעיות רבה כמו אדם אמבידקסטרי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים