ווידאו

אוניל על אסיד: Waveform פסיכודאלי שיהפנט אתכם

מאת ספיר ברקת יולי 30, 2015

איזה קליפ מדהים! שאכטה של הזייה צבעונית בסגנון מבחן רורשאך בשילוב אפקט עריכה של מראה, הכפלת דמויות ועם ווידיאו ארט מדליק שיגרום גם לאדם הכי סאחי בעולם להרגיש הכי מסטול בחיים. הקליפ של חברת אוניל היפנוטי לחלוטין, מיוחד כמו שלא ראיתם מעולם, ומעל להכל אומנותי כמו שאני לא ראיתי אף פעם.

את היצירה האור-קולית-סנשואלית הבאה הפיק אומן הווידיאו מפורטלנד ארה"ב, סטפאן נדלמן (Stefan Nadelman), עבור פסטיבל סדרת סרטי UNREASONABLE של חברת O'neill. היצירה שנקראת "Waveform" (צורות גלים) שואבת אל תוכה את הצופה עם רצף תמונות וקטעי ווידיאו גדושים באקשן של תנועה על זרם וגל. התוצאה מעניקה נקודת מבט מיוחדת למציאות שנראית בהחלט אחרת. אז תכנסו למצב HD וצפו בטריפ במסך מלא...!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
ספיר ברקת

חובבת צילום ועיצוב תכשיטים. צילום בשבילי הוא תיעוד של הנפש והתכשיטים הם הביטוי העצמי שלי. המוטו שלי בחיים הוא : "אדם נמצא היכן שמחשבותיו נמצאות, וודא שמחשבותיך נמצאות היכן שאתה רוצה להיות

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים