ווידאו
ווידאוגלישה ← אואזיס של חלום: ביאנקה בויטנדאג לא יוצאת מהצינור של סקלטון

אואזיס של חלום: ביאנקה בויטנדאג לא יוצאת מהצינור של סקלטון

מאת יואב נקש מאי 28, 2016

"האדם היחיד שאני מקנא בו הוא האחד שעדיין לא ביקר באפריקה, שכן לו יש למה לצפות." - ריצ'ארד מולן. אבל היום אם יש מישהו שאנו יכולים לקנא בו תהיה זו ביאנקה בויטנדאג שחזרה מהיבשת השחורה עם התיעוד הבא. בסרטה הקצר Oasis, ביאנקה מגשימה חלום אחר חלום כשהיא גולשת בתוך חדרים ירוקים של צינורות שסופם אינו נראה באופק הכחול.

הספוט של סקלטון ביי שנמצא בדרום מזרח נמיביה מקבל אותה בזרועות פתוחות וביאנקה נענית לאתגר וגולשת בתנאים לא קלים ובאומץ רב. ביאנקה היא אולי הגולשת הראשונה ששמה חותמה במקצועיות שכזו על הגל מספר 1 של נמיביה שנחשב ליחיד מסוגו גם בעולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים