ווידאו
ווידאוגלישה ← אוקי אקשן: השור הזועם נראה רגוע על דגם הגלשנים שלו

אוקי אקשן: השור הזועם נראה רגוע על דגם הגלשנים שלו

מאת יואב נקש יולי 06, 2019

מארק אוקילופו הוא אגדה - מקצוען לשעבר ואלוף בהווה. לראות אותו גולש בכזו קלילות בגיל 53 זו חוויה לעיניים והשראה לנשמה. הגולש האוסטרלי ובכינויו "השור הזועם" עיצב שני גלשנים של JS שלהם העניק שמות תואמים Raging Bull ו Bullseye.

את הגלשנים הוא לקח למבחני הרצה שמהם יצא עם קליפ פצצה. אופדליפים, קאטים, ראונדהאוסים, קארבים, פלואטרים וצינורות, השור הזועם נראה אחלה רגוע בגולד קוסט שלו. בהופעת אורח: פארקו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים