ווידאו
ווידאוגלישה ← בימי סערה אפשר גם לגלוש בדאונטאון ליסבון היפה

בימי סערה אפשר גם לגלוש בדאונטאון ליסבון היפה

מאת יואב נקש מאי 09, 2018

ליסבואה היא עיר יפהפיה! בין רחובותיה הקסומים ורובעיה המדהימים אפשר להקשיב לשירת הפאדו, לאכול פשטש דה נטה מקורי, לנסוע בקרוניות עתיקות, לבקר במבצרים, מוזיאונים, ולטייל לאורך הטיילת הארוכה מקאיש דה קולונס ועד לאנדרטת המגלים. אם עבור הגולשים ליסבון משמשת רק כתחנת מעבר לגלים של החוף המערבי, אז הקליפ שלעיל מוכיח שלעיתים יש גם גלים בדאונטאון של הבירה הפורטוגלית.

במהלך מזג אוויר סוער במיוחד, חיפשו הגולשים חואאו קופקה וטומאש וולנטה את גלי הגלישה שלהם בעיר התחתית של ליסבון. במפרץ שבו שוכנת העיר הגדולה של פורטוגל, הים רוב הזמן שטוח לחלוטין אבל באותו יום סוער השנים מצאו את שחיפשו במקומות הכי לא שגרתיים שיש. מקום אחד היה בתעלה צרה של מובל נגר גשמים, השני בפתח נהר מתחת לגשר רכבות והשלישי מול הפלאסה קאייש דה קולונס שהומה בדרך כלל תיירים אלא שבפעם זו היו קצת יותר גלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים