ווידאו
ווידאוגלישה ← חצי שנה אחרי שילדה, בת'אני האמילטון גולשת בג'ואס

חצי שנה אחרי שילדה, בת'אני האמילטון גולשת בג'ואס

מאת חופית לוגסי ינואר 06, 2016

גולשת הנשמה שמעניקה כל כך הרבה השראה לכלל הגולשים בעולם, עושה את זה פעם נוספת ובענק. רק שישה חודשים לאחר שהביאה לאוויר העולם את בנה, טוביאס, בת'אני נכנסה לסשן טואו-אין על הגל האימתני Jaws ובאלגנטיות האופיינית לה כבשה את הפסגה ואת ליבנו. האומץ של בת'ני ונחישותה אינו מפתיע אותנו כלל. היא האחת שלפני שנה גלשה בהריון על המפלצת של טיהופו וכן, זו אותה האחת שאיבדה את ידה בתקיפת כריש אך חזרה לגלוש כמו מקצוענית. השראה כבר אמרנו?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים