ווידאו
ווידאוגלישה ← יוצא מהחור נכנס לצינור: מייסון הו לא נשאר יבש בפורטוגל

יוצא מהחור נכנס לצינור: מייסון הו לא נשאר יבש בפורטוגל

מאת עומר ביטון דצמבר 17, 2015

מייסון הו הוא עוף מוזר, יוצא דופן מכולם, ילד טוב וגולש רע (במובן הטוב של המילה). הוא אוהב לנסות ולהתנסות ואינו נרתע משום ספוט גם אם הוא רדוד ועם גלים סגורים. סגנון הגלישה של ה-Dude מהוואי הוא חופשי כמו ציפור ואם תשימו אותו במסגרת כמו בתחרות בפורטוגל יכול להיות שהוא ירגיש קצת קר... טוב נו, איך אפשר להאשים אותו? הרי הוא רגיל לשלושים מעלות באיים הטרופיים. ובכל זאת כשהוא בסשן חופשי בפורטוגל, מדגמן חליפה חדשה של ריפ-קארל, הוא מרגיש קל וחמים בביצועים על הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
עומר ביטון

עומר ביטון, בן 27. גולש, פעיל חברתי וסביבתי , ובעלים של בית הספר לגלישה Up n' Riding. נולד וגר בנוף-ים הרצליה, ואוהב את הים :) כדורגלן מקצועי ומאמן טניס בעברו, ספג המון מטיוליו באוסטרליה ומנסה ליישם את האושר עם המשפחה והחברים, הגלים, ניגונים ויצירה וכל מה שביניהם עם כבוד ואהבה - Surf culture

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים